Comentarii

Borozan Ilie

2026-06-19

am analizat multe oferte inainte sa ma decid la asta de la Delonghi.. ..nu regreti ca-l cumperi, gen, e folositor la casa omului. O varianta de prima clasa, recomand.

Budărescu Maximilian

2026-06-13

Am luat acest tip dintre marea varietate de Aer conditionat pt ca stiu ca Whirlpool pune accent pe calitate. . nu regreti ca-l cumperi, e genul ala de lucru pe care trebuie sa il ai. Mi-a depasit pretentiile produsul asta.